Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Na każdy temat
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Dzień dobry, zastanawiam się nad wypozycjonowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Prowadzę nieduży sklep z meblami i myślałem o sprzedaży mebli w Internecie. Na starcie pragnę być wysoko na frazę meble pracownicze , które obecnie najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Czytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co piszą nie jest to trudne. Powinno się pozyskiwać odnośniki do domeny ze stroną i czekać na pozycję. Natomiast zastanawia mnie jeden fakt, jak to jest że ja będę wysoko a inni niżej. Przecież wg tej zasady to każdy powinien znaleźć się na pierwszej stronie. I najważniejsze czy będę w stanie samemu takie hasło wypozycjonować?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy będę w stanie samemu wypozycjonować stronę na hasło meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:52

Cześć. Posiadasz nierealnie, optymistyczne podejście do tematu promocji strony internetowej. Żeby było to takie łatwe: tworzymy linki i nasza strona jest na szczycie wyników na słowo kluczowe meble pracownicze. Prawdom jest, że posiadasz należycie zbudowaną stronę internetową. Również twoje meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Ale to nie wystarczy żeby wypozycjonować domenę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania strony to nie wszystko. Trzeba mieć pojęcie jakiego typu linki pozyskać do pozycjonowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Również istotne jest nasycenie odnośników promowaną frazą. Dasz ich za dużo, domena dostanie filtra. Dasz ich za mało - pozycje będą niskie. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie linku nie wystarczy. Ważne jest to aby znalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa rozmów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości