Szukam dobrego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Na każdy temat
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Szukam dobrego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Dzień dobry, mam bramę wjazdową na posesję. Była ona montowana jakiś czas temu i wszystko pracowało w porządku. Ale po kilku sezonach się ona obniżyła i zaczęły pojawiać się kłopoty z jej otwieraniem. Zawołałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś pokręcili, nasmarowali i zainkasowali kasę. Brama otwierała się dobrze przez parę miesięcy i kłopot znowu wystąpił. Dlatego znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z ekipami z tego portalu internetowego?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Dzień dobry, posiadałem identyczny kłopot do domu. Nie chcę Cię martwić, lecz naprawa jej nie jest banalną rzeczą. Jeśli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie zamontowali to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Inna sprawa to odpowiednia wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się porusza. Brama winna mieć zapas luzu od kostki brukowej. Około 8 cm wystarczy w zupełności. Jeśli te kwestie będą należycie wykonane to nie będzie problemów z funkcjonowaniem bramy przez kolejne lata. Jeżeli chodzi o ludzi z tego portalu internetowego to nie pomogę.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa rozmów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości