Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy przydatny

Na każdy temat
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Zarabianie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy przydatny

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:35

Cześć. Od dłuższego okresu interesuję się rynkami walutowymi i robieniem inwestycji na rynku Forex. Inwestuje na nich od wielu lat. Nie jestem jakimś wielkim inwestorem, ale przez lata zdobyłem pewną wiedzę, która umożliwia mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były słabe. Zazwyczaj traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Podczas tych lat doszedłem do wprawy, jak trafnie odczytywać wykresy i poprzez to moje inwestycje przynosiły minimalny dochód. Wyzwaniem było trafne i szybkie określenie przyszłego trendu i właściwej pary walut, którą należy wybrać. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Tego rodzaju dla człowieka jest czasochłonna i często przegapiłem właściwy moment wejścia na rynek Forex. Dlatego zacząłem szukać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich sporo, lecz najskuteczniejszy zestaw narzędzi oferuje na rynku Europejskim spółka 4M International , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią grę na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na dwie grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory oraz roboty na platformę Meta Trader 4. Drugi typ produktów to różnego rodzaje subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najważniejsze z nich to 4M Analytics, które pokazuje siły 8 najważniejszych walut, a także moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Wykorzystując je, zawsze mamy wiedzę kiedy można wykonać korzystną i zyskowną inwestycję na rynku Forex. To co mi zajęło lata prób i błędów jest obecnie dostępne dla wszystkich. Wykorzystując te narzędzia moje transakcje są znacznie bardziej dochodowe. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samemu wykonywać analizy 28 wykresów i rozważać, jaka waluta będzie szła do góry, a która spadała. To oprogramowanie wykonuje to za mnie. A co najistotniejsze, rachunki przeprowadza maszyna, która nie posiada emocji. Dzięki temu prognozy są bez emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Także w przypadku komputera odchodzą nam błędy rachunkowe, które człowiek popełnia podczas skomplikowanych wyliczeń. Zwłaszcza jeśli robi je pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej sugeruje sprawdzić te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.

Wróć do „Strefa rozmów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości