Dobre strony internetowe Radom

Na każdy temat
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Dobre strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy budżetowe strony internetowe to obecnie dobry wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na tego rodzaju pytanie nie jest jednoznaczna. Po pierwsze temat tanich stron internetowych należy rozważyć w wielu płaszczyznach. Pierwsza z nich to zdefiniowanie terminu tanie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w kwestii budowania budżetowych stron internetowych dla firm. Dla jednej osoby tania strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to znacznie większy rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak możemy zobaczyć przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można od razu i dokładnie powiedzieć czym są niedrogie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to określić sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wyszukiwarkach internetowych. Poprzez to jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy projektują strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy żądaną przez nas frazę strony internetowe Warszawa żeby dowiedzieć się na jakie oferty zbudowania strony internetowej możemy liczyć w przedziale od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej otrzymamy jasny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania parę agencji interaktywnych z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy sprawdzimy jak to wygląda także u tańszych wykonawców, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już otrzymamy oferty na zaprojektowanie strony internetowej to powinno się zrobić ich zestawienie. Zestawienie powinno zawierać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz technologię wykonania strony internetowej przez firmę. Kierując się wyłącznie kosztem wykonania strony internetowej, porównanie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zwyczajowo oferty zbudowania strony internetowej za 500 zł będą oparte o darmowe CMS i darmowe projekty graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj kiepski pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze otrzymamy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zbudowana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na zbudowanie strony internetowej, która będzie posiadała indywidualny szablon graficzny strony a, także autorski CMS. Tego rodzaju strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.

Wróć do „Strefa rozmów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości