Koncepcja na zabawe integracyjna dla korporacji

Na każdy temat
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Koncepcja na zabawe integracyjna dla korporacji

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:32

Dzień dobry, od pewnego czasu jestem zatrudniony w średniej wielkości firmie. I musiał nadejść ten dzień, iż muszę przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poszperałem nieco w Internecie i przyznam, iż jest dużo możliwości takich imprez. Na samym początku zwróciłem uwagę, że na każdej ze stron kładą duży nacisk na ważność komfortowego przewozu osób. Doradzają aby zrobić wynajem busa, ponieważ ten typ transportu jest znacznie bardziej komfortowy niż tradycyjny autobus. Rozmyślając nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania imprezy integracyjnej to niezły pomysł. Idąc tym tropem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod frazą wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl była ta strona WWW. Oferują fajnego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej [img]http://mtbus.pl/zdjecia/14979682967.jpg[/img] i myślę, że tego rodzaju transport przypadnie kolegą do gustu. Posiadam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Lecz z drugiej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wypożyczenie busa do transportu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej uzasadniony. Rozmyślałem także o pociągu. Ale trasa Warszawa - Kraków jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Druga kwestia to zakwaterowanie. Czy warto wybrać nocleg w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie mają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze odczucia w tej kwestii. Ale jak zarezerwujemy nocleg poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy kolejne koszty?

Wróć do „Strefa rozmów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości