Profesjonalny gabinet masażu w Warszawie

Na każdy temat
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Profesjonalny gabinet masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:51

Cześć. Mam kłopot z kręgosłupem i szukam sprawdzonego salonu masażu w Warszawie, który ma w swojej ofercie masaż leczniczy. Posiadam siedzący tryb pracy, który znacząco obciąża kręgosłup. Parę dni temu byłem nawet z tym u lekarza w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i koniec kłopotów z kręgosłupem, lub znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu problemowi. Z pracy nie jestem w stanie się zwolnić, więc zostaje mi jedynie salon masażu w Warszawie. Czy jesteście w stanie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest dużo, ale jak znam życie tylko niektóre oferują masaże lecznice na właściwym poziomie.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Dobry salon masażu w mieście Warszawa

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Witaj. Wiem dokładnie jaki posiadasz problem. Tak samo miałem problemy z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług salonów masaży. Dobry salon masażu - Warszawa to Relax Mind Body. Pracują tam naprawdę certyfikowani masażyści, którzy znają się na rzeczy. Ja najczęściej wybieram masaż leczniczy, który wg mnie najlepiej wpływa na kłopoty dotyczące mojego kręgosłupa. Także ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do zbliżonych salonów w stolicy. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś pomyśleć o jakimś sporcie. Może siłownia lub zakup jakieś bieżni do domu? To też pomaga.

Wróć do „Strefa rozmów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości