Strona 1 z 1

Jaki rodzaj alarmu wybrać do domu?

: 16 maja 2016, 14:09
autor: tomaszkisiel
Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem zakupu odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Nieco wyczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na temat alarmów i z tego co widzę to większość firm pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

: 18 maja 2016, 7:21
autor: tomaszkowal
Część, nie bez powodu duża liczba monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to bardzo obszerna liczba podzespołów, które składają się na system alarmowy. Ostatni czynnik to dobrej jakości centrale i przyzwoitej jakości czujki.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

: 18 maja 2016, 8:45
autor: mariuszbyk
U mnie również jest zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Funkcjonuje bez szwanku od kilku lat. Posiadam kilkanaście czujek w domu i podział na wiele stref - ciekawa rzecz dzięki której mogę załączać alarm w wybranych częściach budynku. Jak mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W lecie kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po sprawie.

podobne tematy: