Niedroga firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Na każdy temat
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Niedroga firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:32

Witam. Szukam sprawdzonej firmy z miasta Koło, która ma w swojej ofercie kruszywo budowlane. Czy ktoś z forumowiczów ma może namiary na sprawdzonego dostawcę żwiru budowlanego. Od znajomego nasłuchałem się dużo rzeczy, jak firmy kantują na żwirze budowlanym. Dostarczają kruszywo niższej jakości, którego jest znacznie mniej niż zostało ustalone. Mój kolega potrzebował wg wyliczeń 70 ton kruszywa - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozrzucił żwir - okazało się iż kruszywa było około 40 ton. Więc rozbieżność była spora i musiał zapłacić za kolejny transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Dobra firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Cześć. Nie każda żwirownia oszukuje. Ale masz rację, że jest sporo firm, które tak próbują ekstra zarobić. Szczególnie, iż klient nie jest wstanie zweryfikować rzeczywistej wagi dostarczanego kruszywa na działkę. Ja brałem kruszywo od firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to niewielka żwirownia w okolicach miejscowości Koło. Towar mają dość dobry i odbiorcy na niego nie narzekają. W moim przypadku, zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zamówiłem osiemdziesiąt ton, które wg moich kalkulacji było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 ciężarówki i materiału było chyba nawet trochę więcej niż zamówiłem. Więc z pewnością ta firma Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa rozmów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości