Czy jest sens robić unikalny opis dla wizytówki na tego typu portalach?

Na każdy temat
krzysiekwolski

Czy jest sens robić unikalny opis dla wizytówki na tego typu portalach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:20

Witam, ostatnio zająłem się pozycjonowaniem swojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Jako zaczynający pozycjoner mam wiele pytań i wątpliwości. Najważniejsze pytanie to skąd pozyskiwać odnośniki do promowanej strony www. Zdaję sobie sprawę, iż w Internecie jest sporo materiałów z zakresu pozycjonowania stron, lecz mało jest tam przykładów. Inna kwestia to w jaki sposób sprawdzić czy odnośnik jest dobry czy szkodliwy? Oraz 3 pytanie, czy umieszczając wpis do takiego rodzaju portali http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd należy tworzyć unikalne teksty? Sporo mi z tym czasu schodzi aby zredagować do każdego serwisu inny tekst, więc pomyślałem że będę dodawał wszędzie ten sam. Nie mam pojęcia czy właściwie robię?

podobne tematy:
lukaszgos

Czy jest sens przygotowywać unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju stronach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:24

Cześć. Każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego postaram ci służyć radom. To oczywiste, że nikt nie poda ci listy stron, gdzie możesz dodać swój link. Taka lista po krótkim czasie jest już zaspamowana i nie ma sensu umieszczać tam odnośników do strony. Linki jesteś w stanie pozyskać z różnego rodzaju katalogów, ogólnodostępnych serwisów umożliwiających założenie bloga i innych portali. Wartościowy odnośnik to taki, który ciężko utworzyć. Jeśli widzisz wile odnośników do innych stron to tego rodzaju miejsce należy odpuścić. Jak chodzi o pisanie niepowtarzalnych opisów to warto na to poświęcić swój czas. Tego rodzaju odnośniki szybciej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.