Strona 1 z 1

Potrzebuje dobrego stolarza, który robi zabudowy meblowe na wymiar

: 24 maja 2016, 13:31
autor: tomaszkowal
Dzień dobry, właśnie kończę budowę naszego wymarzonego domu. Posiadam już praktycznie całą wykończeniówkę za sobą. Pozostały mi już tylko meble. Wspólnie z narzeczoną doszliśmy do wniosku, iż najodpowiedniejszym rozwiązaniem będą zabudowy meblowe na wymiar. Wiadomo, więcej w nich przestrzeni i można je dostosować do posiadanych pokoi. Poszukujemy rzetelnego stolarza, który jest w stanie zaprojektować takiego rodzaju zabudowy meblowe w miarę przystępnej cenie. Jakieś sugestie?

podobne tematy:

Szukam sprawdzonego stolarza, który wykonuje zabudowy meblowe na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:41
autor: adamniczyj
Cześć, jak nie znalazłeś nikogo poprzez polecenie to możesz podzwonić do tych ludzi: http://polecamspeca.pl/stolarz - na tej stronie www jest spora obszerna baza stolarzy z każdego województwa. Na 100% coś wyszukasz dla siebie. Jeśli nie to musisz popytać sąsiadów w twojej okolicy. Na bank, u kogoś były robione szafy na zamówienie. Ta druga metoda jest lepsza.

podobne tematy:

Szukam dobrego stolarza, który wykonuje meble na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:44
autor: tomaszkisiel
Jeśli już naprawdę nikogo nie jesteś w stanie znaleźć, choć ciężko mi w to uwierzyć to zapukaj do domów obok ciebie i zapytaj grzecznie czy możesz poprosić o namiary na stolarza. Na bank ci pomogą.

podobne tematy: