Strona 1 z 1

Solidny stomatolog ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 10:08
autor: tomaszkowal
Witajcie, szukam dobrego stomatologa z Radomia. Poprzedni lekarz jak leczył moje zęby to zostawił odłamek ułamanego wiertła w zębie. Rzecz jasna po niedługim okresie ząb dał o sobie znać. Z tego co czytałem w Internecie, można to usunąć za pomocą mikroskopu. Czy ktoś zna taki gabinet dentystyczny w Radomiu? Nie chce wyrywać zęba i robić implanta w jego miejsce. Jak wiadomo są to spore koszty i o wiele większy ból i czas leczenia.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:03
autor: tomaszkisiel
Cześć, z tego co piszesz to posiadasz duży kłopot. Jest jedna przychodnia, która ma dobrych stomatologów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam zadzwonić, ale nie wiem czy mają taki sprzęt. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, a leczyłem już dużo zębów. Mam także już trzy implanty i nigdy nie miałem takich komplikacji jak ty. Życzę dużo szczęścia, bo wiem co to chore zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:

Dobry stomatolog z doświadczeniem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:06
autor: adampiszczek
Cześć. To ten lekarz nie wiedział, że mu się wiertło rozleciało. Pozostawił go w dziurze i dał plombę? Jeśli tak, to powinieneś zrobić mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:

Rzetelny dentysta z doświadczeniem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:09
autor: tomaszkowal
Witaj. Dokładnie jest tak jak mówisz. Dopiero u innego dentysty zostałem poinformowany o tym zdarzeniu. Nie ma co gadać na temat tamtego dentysty. Partacz jakich mało.

podobne tematy: